5 причин вибирати антисептики ANTIVIRAX та SRTIZEREX

5 причин вибирати антисептики ANTIVIRAX та SRTIZEREX

В останні роки популярність антисептичних засобів різко зросла. Звичайно, це пов’язано з пандемією, і тепер ми не уявляємо собі звичайного життя без процедури дезінфекції. Разом з тим, як росла популярність продукції, збільшувалася кількість виробників. І багато хто з них, бажаючи заробити, почали випускати неякісну продукцію. Тому ми сьогодні пропонуємо розглянути кілька причин, за якими вам варто звернути увагу на наші антисептичні засоби і придбати їх.

Чому варто вибирати антисептики ANTIVIRAX і SRTIZEREX

Ми виділяємо п’ять основних причин, чому наші антисептики краще за інші. Пропонуємо розглянути кожен пункт більш докладно, щоб ви самостійно в цьому переконалися.

Доведена ефективність

Перш ніж надійти в продаж, наша продукція пройшла кілька досліджень в двох лабораторіях Європи. В ході вивчення вони продемонстрували високу бактерицидну й антивірусну ефективність. Завдяки високому вмісту діючого компоненту етанолу (80%) антисептики відмінно справляються з:

  1. Вірусами гепатиту А, В, С та ВІЛ/СНІД;
  2. Вірусами грипу, ротавірусами, аденовірусами, ГРВІ та коронавірусами (MERS, SARS);
  3. Збудниками інфекцій бактеріальної етіології, включаючи стрептококи, туберкульоз, ентеробактерії, стійкі штами стафілококів, синєгнійну паличку та інші;
  4. Патогенними грибами – кандідою, дерматомікозом, пліснявою тощо.

Безпечний склад

На відміну від багатьох недорогих антисептиків, в засобах ANTIVIRAX і STRIZEREX не міститься 1-пропанол. Американське агентство провело дослідження і виявило, що ця речовина може бути токсичною і навіть небезпечною для життя. Вона викликає порушення центральної нервової системи, тому ми ніколи не додаємо її до складу.

Також в нашій продукції не міститься парфумованих компонентів, завдяки чому ймовірність прояву алергічних реакцій зводиться до мінімуму. Кожен наш товар зареєстрований в ЄС і Україні, протестований відповідно до норм PN-EN 14476, PN-EN 1500, PN-EN 12791, PN-EN 13727, PN-EN 13624, PN-EN 14348 і виготовлений за європейськими стандартами.

Різноманітні формати випуску

Серед великої різноманітності форматів випуску ви можете вибрати той, який найбільш зручний для вас:

  • 100 мл – ідеальний обсяг для того, щоб постійно носити з собою;
  • 250 мл і – дуже зручний для тримання в автомобілі або на робочому місці;
  • 500 мл та 1000 мл – відмінно підходять для стаціонарного використання;
  • 5 літрів – велика тара дозволяє забезпечити постійну наявність засобу при його великій витраті.

Наші засоби оснащуються різними видами дозаторів і розпилювачів, тому ви зможете підібрати найбільш комфортний варіант для себе.

Простота у використанні

Використовувати антисептичні засоби дуже легко. ANTIVIRAX, призначений для обробки шкіри рук, розподіляється між долонями і пальцями. Його потрібно ретельно розтерти по всій поверхні і залишити до повного висихання, не змивати. Він містить гліцерин, за рахунок чого шкіра не сохне і не тріскається, навіть якщо ви часто користуєтеся засобом. STRIZEREX, призначений для обробки поверхонь та інструментів, потрібно нанести і залишити випаровуватися. У ньому не міститься гліцерин, тому на поверхнях не залишається плям і розводів. Дезінфекція відбувається протягом 15-30 секунд.

Демократична вартість

Якщо вам хочеться придбати якісний антисептик за доступною ціною, вибирайте ANTIVIRAX і STRIZEREX. Вони досить економічно витрачаються, тому вистачає їх надовго. За рахунок вигідної ціни ці засоби може собі дозволити кожен бажаючий.

Де замовити антисептики ANTIVIRAX і SRTIZEREX в Україні

Оформити замовлення на антисептики ANTIVIRAX і STRIZEREX ви можете в будь-який зручний час в режимі онлайн на нашому сайті. Ми пропонуємо особливі умови співпраці для оптових покупців і доставляємо товари по всій території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *