Про нас

Reforma Polska – це польська компанія-виробник, яка знаходиться у Варшаві, і є власником кількох брендів. Ми працюємо на ринку Європейського Союзу протягом 11 років і маємо широку мережу дистриб’юторів в різних країнах ЄС.

На початку 2020 року, беручи до уваги швидке поширення епідемії COVID-19, ми вирішили підключитися до боротьби з цим невидимим ворогом, і приступили до випробувань, реєстрації і виробництва в ЄС антисептичних та дезінфекційних засобів. На даний час ми пропонуємо нашим партнерам і клієнтам два високоефективних і безпечних препарата на основі етанолу.

Atnivirax® призначений для антисептичної обробки шкіри рук.

Strizerex® призначений для дезінфекційної обробки поверхонь чи інструментів. Его також можна застосовуваті для антисептичної обробки рук, но він не містіть захіщаючіх шкіру компонентів.

Чим наші засоби відрізняються від інших і в чому наша перевага?

Пропонуємо 10 причин для вибору саме нашої продукції:

  1. Доведена ефективність

Наші засоби проходили багатомісячне тестування в двох європейських лабораторіях і показали високу бактерицидну і антивірусну ефективність. Сотні сторінок заключних протоколів, що дають максимальну оцінку біоцидної ефективності наших препаратів – це те, що не зможуть продемонструвати майже ніхто з українських дистриб’юторів антисептичних препаратів. Ефективність протестована відповідно до норм PN-EN 14476, PN-EN 1500, PN-EN 12791, PN-EN 13727, PN-EN 13624, PN-EN 14348.

  1. Зареєстровано в ЄС і в Україні

Наші продукти зареєстровані в ЄС і в Україні в якості антисептичних та дезінфекційних засобів, і їх дозволено застосовувати навіть в хірургічних відділеннях лікарень для антисептичної обробки рук хірургів, а також для дезінфекції інструментів і поверхонь в хірургічних відділеннях.

  1. Високий вміст активних компонентів

Вміст активних компонентів – 80% м/м. 80 масових відсотків етанолу роблять наші засоби недосяжними в сенсі ефективності для продуктів наших конкурентів. Якщо вам потрібні реально працюючі і ефективні антисептичні та дезінфікуючі засоби – вам вже не потрібно нічого шукати.

  1. Вироблено в ЄС

Багатьом відомо наскільки серйозно ставляться до ЄС до якості продукції. Недобросовісні виробники не можуть залишатися на ринку Європейського Союзу навіть нетривалий час. Споживач голосує своїми грошима за якісний товар і той, хто є нездатний витримати жорстку конкуренцію, залишається за бортом. Вже більше 10 років наша компанія виробляє сотні різних товарів на Європейському ринку. Наша продукція відповідає стандартам і нормам виробництва медичних препаратів в Європейському Союзі.

  1. Не містить 1-пропанол

12 серпня 2020 року американська агенція FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медікаментів), що відповідає за регуляцію та нагляд за безпекою харчових продуктів, біологічно активних добавок, ліків, вакцин, медичних препаратів, ветеринарної продукції та косметики, випустила прес-реліз, у якому зазначила, сред іншого: «1-пропанол … не є прийнятним інгредієнтом для дезінфікуючих засобів для рук, що продаються в США, і може бути токсичним і небезпечним для життя. Агенція закликає споживачів не використовувати ці продукти, забруднені 1-пропанолом, і розширила свій список небезпечних дезінфікуючих засобів для рук на сайті www.fda.gov/unsafehandsanitizers, включивши в нього дезінфікуючі засоби для рук, які забруднені або можуть бути забруднені 1-пропанолом.

Вживання 1-пропанолу може викликати пригнічення центральної нервової системи (ЦНС), що може призвести до смерті. Симптоми впливу 1-пропанолу можуть включати сплутаність свідомості, зниження свідомості, а також уповільнення пульсу і дихання.»

З повним текстом можна ознайомітісь за посиланням: https://www.fda.gov/drugs/drug-safety-and-availability/fda-updates-hand-sanitizers-consumers-should-not-use

У наших засобах застосовується харчової етанол, денатурований промисловим способом, який безпечний і рекомендований для використання в антисептичних та дезінфекційних засобах в США і Євросоюзі. Ми ніколи не використовували і не будемо використовувати 1-пропанол.

Просимо звернути особливу увагу на те, що в Україні досі використовується 1-пропанол внаслідок його дешевизни. Його легко можна знайти в складі найбільш популярних на українському ринку антисептиків. Будьте уважні, вивчайте склад тих антисептиків, які ви використовуєте, і не піддавайте ризику своє здоров’я, а також здоров’я ваших близьких!

  1. Висока конкурентна позиція

Незважаючи на максимальний вміст активних компонентів, наша продукція має конкурентну вартість на українському ринку. Досить провести навіть поверхневий аналіз цін, щоб зрозуміти, що ми маємо найкраще поєднання ціни та якості серед всієї якісної продукції на українському ринку.

  1. Зручні ємності

Ми підібрали найбільш зручні ємності для наших засобів. Так, наприклад, дезінфекцію інструментів і поверхонь найзручніше проводити з ємностей 250 і 500 мл, а для антисептичної обробки рук передбачено три варіанти: 100 мл для того, щоб взяти з собою в сумку, 250 мл – найбільш універсальний варіант з розпилювачем, і 1000 мл – стаціонарна ємність з помпою.

  1. Різні варіанти виконання дозаторів

Ми пропонуємо також і різні варіанти дозаторів. Наприклад, розпилювач-атомайзер може здатися вам більш зручним, ніж звичайний фліп-топ для санітайзера 100 мл. Ви завжди зможете вибрати саме той варіант дозатора, який вам найбільше підходить.

  1. Автоматичні сенсорні дозатори (диспенсери)

Крім антисептиків, ми маємо стаціонарні автоматичні сенсорні дозатори Atnivirax®, які можна закріпити в будь-якому зручному місці з великою прохідністю (входи в магазини, офіси, в санвузлах і т.п.). Сенсорний дозатор дозволяє дезінфікувати руки ваших співробітників або клієнтів без дотику до дозуючого пристроя і в автоматичному режимі. Для покупців дозаторів Atnivirax® у нас передбачені спеціальні цінові умови на антисептики.

  1. Вигідні партнерські умови

Для зацікавлених ми приготували вигідні умови співпраці. Якщо ви займаєтеся продажем антисептичних та дезінфекційних засобів та зацікавлені в тому, щоб мати в своєму асортименті якісний європейський продукт – просимо телефонувати на гарячу лінію в Україні: 0 800 801 121

X
X