ANTIVIRAX – кращі дезінфікуючі засоби для вашого здоров’я та безпеки

У сучасному світі кожній людині важливо піклується про власну безпеку. Потрібно мінімізувати ймовірність контакту з патогенними організмами і запобігти зараженню. Для цього вам буде потрібно купити дезінфікуючі засоби для рук, інструментів і поверхонь. Також зручним доповненням стане автоматичний дозатор для антисептика. Пропонуємо детальніше ознайомитися з нашим асортиментом, щоб підібрати потрібний засіб і зробити вигідну покупку.

Асортимент продукції

У нашому каталозі представлено два види продукції: автоматичні сенсорні дозатори для антисептиків і дезінфікуючі рідини. Розглянемо особливості кожної категорії більш докладно.

Автоматичні сенсорні дозатори

Існує два варіанти: настінний та підлоговий. Перший можна закріпити за допомогою дюбелів, які йдуть в комплекті, і це не вимагає особливих зусиль. Другий же зручний тим, що його в будь-який момент можна перемістити з однієї зони в іншу.

Наші дозатори відрізняються:

 • Стильним і лаконічним дизайном;
 • Великою ємністю резервуарів на 1 літр;
 • Надійною та міцною конструкцією;
 • Можливістю регулювати дозу засобу.

Сенсорні дозатори автоматично реагують, коли ви підносите руки, і видають дозу антисептика. Завдяки такій схемі роботи виключається ймовірність перехресного зараження.

Пристрої працюють або від батарейок, які продаються в комплекті, або від мережі. У другому випадку потрібно додатково купувати спеціальний адаптер. Такі моделі підходять для встановлення в громадських місцях (школах, кафе, магазинах, офісах та інших), а також вдома.

Дезінфікуючі рідини

Вони випускаються в двох серіях: ANTIVIRAX і STRIZEREX. Перший дезінфікуючий засіб призначений для обробки шкіри рук, а другий – для інструментів та поверхонь. В обох рідинах міститься 80% діючої речовини – етанолу. Він ефективно бореться з:

 • Вірусами грипу, ГРВІ, аденовірусами, ротавірусами;
 • Коронавірусами (MERS, SARS);
 • Вірусами гепатиту А, В, С, ВІЛ/СНІД;
 • Збудниками інфекцій бактеріальної етіології (туберкульозом, стійкими штамами стафілококів, ентеробактерій, стрептококів, синєгнійною паличкою та іншими);
 • Патогенними грибами – кандідами, дерматомікозами, цвіллю.

У засобі ANTIVIRAX міститься гліцерин, за рахунок чого після застосування шкіра рук залишається зволоженою. А в антисептику STRIZEREX гліцерину немає, завдяки чому на інструментах і поверхнях не залишається розводів. Його теж можна використовувати для рук, але він буде сушити шкіру.

Обидва антисептичних засоби можна застосовувати не тільки в повсякденному житті, але й навіть в хірургічних відділеннях. Щоб вони ефективно подіяли, потрібно почекати від 15 до 30 секунд.

Переваги дезінфікуючих засобів ANTIVIRAX

 1. Безпечний склад. В нашій продукції відсутній компонент 1-пропанол. В ході американських досліджень він був визнаний небезпечним для здоров’я людини та токсичним. Дана речовина зустрічається в багатьох антисептичних засобах, але не в наших. Тому дуже важливо ретельно вивчати склад перед покупкою.
 2. Сертифікація. Всі товари зареєстровані на території України і в ЄС. Вони розроблені відповідно до європейських стандартів якості.
 3. Висока ефективність. Завдяки лабораторним дослідженням, які тривали протягом багатьох місяців, наша продукція отримала максимальні результати по ефективності.
 4. Зручність у використанні. Дезінфектори для рук і поверхонь не вимагають змивання. Ними можна скористатися в будь-якій ситуації, наприклад, коли немає можливості ретельно вимити руки з милом.

Замовити антисептики та дозатори ANTIVIRAX за вигідною ціною

В нашому інтернет-магазині можна замовити якісний дезінфекційний засіб та спеціальний автоматичний дозатор для нього за доступними цінами. Ми намагаємось зробити все для того, щоб зупинити розповсюдження вірусів та бактерій. Тому закликаємо вас більш уважно стежити за власною гігієною та безпекою. Оформлюйте замовлення в режимі онлайн – і ми доставимо ваші покупки в будь-яке місто по Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *