FAQ: найпопулярніші запитання про антисептики

Скільки спирту міститься в складі ваших антисептиків?

В нашій продукції міститься 80% етанолу, тому вона максимально ефективно знищує віруси грипу, аденовіруси, ротавіруси, ГРВІ та коронавіруси (MERS, SARS); віруси гепатиту А, В, С та ВІЛ/СНІД; збудників інфекцій бактеріальної етіології, включаючи туберкульоз, стійкі штами стафілококів, ентеробактерії, стрептококи, синєгнійну паличку та інші; патогенні гриби – кандіди, дерматомікози, плісняву.

Ваші антисептики безпечні?

Ми виготовляємо виключно безпечні антисептики, в яких не міститься 1-пропанол – компонент, що викликає проблеми зі здоров’ям. Ця речовина все ще використовується в багатьох вітчизняних засобах за рахунок своєї дешевизни. Наша продукція сертифікована відповідно до європейських стандартів.

Як правильно користуватися вашими антисептиками?

Необхідно розпорошити засіб і залишити його до повного вбирання (на руках) або випаровування (на поверхнях). Дезінфекція повинна тривати не менше 15 секунд. Не потребує змивання.

Для чого призначені ваші антисептики?

Ми випускаємо два види антисептиків. Strizerex призначений для обробки поверхонь та інструментів, використовується в медичних установах. Antivirax призначений для обробки шкіри рук.

Наскільки ефективні ваші антисептики?

Наші засоби пройшли багатомісячне тестування в двох європейських лабораторіях і показали максимально високі результати. Ефективність протестована відповідно до норм PN-EN 14476, PN-EN 1500, PN-EN 12791, PN-EN 13727, PN-EN 13624, PN-EN 14348.

Чи відповідає ваш антисептик вимогам діючого санітарного законодавства України?

Так звісно. з висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи ви можете ознайомитися за посиланням

X
X