Як обрати якісний антисептичний засіб: 5 корисних порад

Як обрати якісний антисептичний засіб

В сучасних умовах нашого життя неможливо обійтися без антисептика. І якщо популярність засобів серед звичайних людей зросла лише з настанням пандемії, то деякі категорії населення завжди потребували такої продукції. До них відносяться перукарі, майстри нігтьового сервісу, лікарі, працівники громадського харчування та багатьох інших установ. Але як же підібрати ефективний і якісний засіб, який не зашкодить? Про це ми сьогодні і поговоримо.

5 критеріїв вибору антисептичного засобу

Ми виділили п’ять найважливіших пунктів, згідно з якими необхідно підбирати антисептичний засіб. Розглянемо кожен з них більш детально.

Призначення

  1. Для шкіри. Виробники випускають спеціалізовані засоби, щоб обробляти ніжну шкіру рук (в нашому асортименті це антисептик ANTIVIRAX). Такі продукти більш м’які по своїй дії, вони не сушать шкіру. Для правильного використання необхідно розподілити невелику кількість між долонями, ретельно розтерти її по руках, нігтях і між пальцями, а потім залишити до повного висихання. Процес дезінфекції займає близько від 15 до 30 секунд.
  2. Для інструментів і поверхонь. Для обробки поверхонь також призначені спеціальні засоби (в нашому асортименті це антисептик SRTIZEREX). Вони не залишають слідів і розводів, широко використовуються в громадських місцях і медичних центрах. Щоб використовувати продукт, необхідно розпорошити його по поверхні і залишити до повного випаровування. Процес дезінфекції займає 15-30 секунд.

Форма випуску

Антисептики випускаються в різних форматах. Це може бути рідина, гель, пінка. Також вони відрізняються за обсягом. Наприклад, якщо вам потрібно носити засіб постійно з собою в сумці, варто вибрати невелику упаковку 50-100 мл. Для стаціонарного застосування підійде обсяг від 250 до 1000 мл. Також в ситуаціях, коли антисептик витрачається часто та інтенсивно, доцільно буде запастися великою тарою на 5 літрів і переливати з неї в більш дрібні ємності. Деякі засоби оснащуються розпилювачами і дозаторами для більш комфортного використання.

Спектр дії

Вибираючи антисептик, потрібно перевірити, на які бактерії, мікроби і віруси він ефективно впливає. Найкраще купувати універсальні засоби, які справляються з:

  • Вірусами грипу, аденовірусами, ротавірусами, ГРВІ та коронавірусами (MERS, SARS);
  • Вірусами гепатиту А, В, С та ВІЛ/СНІД;
  • Збудниками інфекцій бактеріальної етіології, включаючи туберкульоз, стійкі штами стафілококів, ентеробактерії, стрептококи, синєгнійну паличку та інші;
  • Патогенними грибами – кандідами, дерматомікозами, пліснявою тощо.

Вміст спирту і безпека складу

Щоб засіб було ефективним, має бути не менше 60% спирту в складі. В нашій продукції міститься 80% етанолу, тому вона максимально ефективно справляється з різними вірусами та бактеріями. Також враховуйте, що багато дешевих антисептиків містять в складі 1-пропанол. Потрібно уникати цього компонента, тому що в ході американських досліджень він був визнаний дуже небезпечним для здоров’я. У наших антисептиках 1-пропанол не міститься.

Наявність добавок

Часто в антисептичні засоби додають ароматизатори. Вони ніяк не шкодять здоров’ю, проте не підходять для алергіків, тому що можуть спровокувати реакцію. Для повної безпеки краще вибрати продукт без аромату.

Також до складу антисептиків додають пом’якшувальні компоненти для догляду за шкірою рук, наприклад, гліцерин або пантенол. Він допомагає уникнути сухості і тріщин при частому використанні. Ми додаємо гліцерин в ANTIVIRAX, так як він призначений для обробки шкіри. А в SRTIZEREX гліцерин не міститься, завдяки чому не створюється розводів на поверхнях.

Де замовити якісний антисептик в Україні

Якщо ви шукайте, де можна придбати безпечні та якісні антисептичні засоби, замовляйте їх в нашому інтернет-магазині. Наша продукція пройшла безліч лабораторних досліджень, вона виготовляється відповідно до європейських стандартів. Також ми пропонуємо різні формати випуску і дуже приємні ціни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *